18. června 2018

Staré novinky

Proč to tu zeje už delší dobu prázdnotou?

Asi před třemi týdny se mi na počítači objevila hláška pro zaktualizování systému, jelikož jsem právě dokončila práci na počítači a vrhala jsem se ke stoji, odklikla jsem "aktualizovat"... Po aktualizaci už počítač nenajel, po hodině snahy jsem se dostala k černé obrazovce s ikonou koše. Asi si dovedete představit tu hrůzu. Zkrátím to. O víkendu mi Ondra konečně přeinstaloval počítač, data jsme naštěstí zachránili. Důvodem byla chybná instalace nových windowsů, která s určitým typem a verzí antivirů, shodí celý systém. Neptejte se, víc tomu nerozumím. Ale hledám v tom i pozitiva. Kromě toho, že zase budu moct upravovat fotky, tak mám i krásně vyčištěný počítač s úplně prázdným diskem.

Pro ty z vás, co by chtěli sledovat moji tvorbu nejen tady na blogu, protože tady je všechno s větším zpožděním, můžete se podívat na můj nový instagramový účet by_zita (klik sem). Ve stories budete moci vidět i věci ze zákulisí. A taky mnohem víc fotek a videí než tady, protože spoustu knížek, které vyrobím, už nestíhám ani kompletně natáčet a dávat sem tak poctivě, jak jsem to dělala dřív.

Ráda bych vám dnes představila pár novinek. Postupně totiž vznikají stránky se zvířaty ze zoo nebo chcete-li s exotickými zvířaty. Hotovo už mám žirafu, chameleona a opici. V hlavě ještě hada, lva, hrocha a nad dalšími zvířaty ještě přemýšlím a pomalu se to klube. Kromě toho, že jsou tyhle stránky dostupné jednotlivě. Časem vznikne i celá "zoo" knížka k okamžitému oběru. 
Tím, že to tady píšu, si na sebe šiju trochu bič, který potřebuju, protože tuhle knížku už mám v hlavě snad rok a ne a ne se k ní dostat. 

Seznamte se s chameleonem, který posunováním barevných knoflíčků dokáže měnit barvy. A taky pomrkává po mouchách.
Žirafa je zase parádnice, která na svém dlouhém krku nosí hned 3 mašličky různých barev.
A nakonec mlsná opice, která je schopná z palmy sníst všechny banány.
Doufám, že se novinky líbí a že i zamýšlená knížka bude mít úspěch.
Taky jsem ráda, že jsem zase získala chuť a možnost vrátit se zase k blogu, protože zkuste si někdy napsat článek na mobilu, že? :) Docela mi to chybělo.
Hezký týden všem!

5 komentářů:

  1. Zito, tak ZOO se zvířátka se vám moc povedla. Jsou nádherná. Tleskám.
    Mám malou neteř a určitě knížku objednám.
    Krásný večer. Lenka B.

    OdpovědětVymazat
  2. Tak už tě sleduju všude. Nádhera. Obdivuji tvou fantazii. A těším se zase virtuálně dovi ;)

    OdpovědětVymazat