21. února 2018

Jednorožec

Mám teď nějaký holčičí období :) a taky trochu krizi...
Vždycky, když dodělám všechny domluvené zakázky a rýsuje se "den volna", kdy můžu dělat nové stránky a popustit trochu uzdu své fantazie, přijdou nové zakázky. Musím říct, že mě to momentálně docela vyčerpává a tak jsem se rozhodla tvorbu na zakázku malinko pozastavit, minimálně do konce března, možná dubna. Teda až dodělám nasmlouvané knížky. Naštěstí 3 ze 4 mám zcela ve své režii. To ale neznamená, že nebudu dál vyrábět, právě naopak. Věřím, že mi práce půjde víc od ruky a bude efektivnější, než když jsem nucena neustále dopisovat o detailech, a bude tedy z čeho vybírat. Holt když se sejde několik náročných zákaznic najednou, je prostě potřeba být pak trochu sobecká. A tak bych si konečně chtěla udělat čas na novinky.  

Malou vlaštovkou je tahle mini knížka o třech stránkách, kterou jsem dělala, i když jsem měla dělat něco jiného... Růžová, tak trochu pohádková. Velikost klasicky 26x23 cm. Najdete ji zde nebo stačí napsat na email.
Inspirací byla látka s jednorožci, kterou už jsem měla dlouho schovanou.
První stránka je plná geometrických tvarů na magnetické zapínání.
Hlavním tématem je jednorožec s dlouhatánskou hřívou. Kdo sleduje moje instastories, mohl vidět, jak stránka vznikala.
A celé to uzavírá duha s provlékačkou, mráček a sluníčko.
V hlavě (a taky na papíře, abych to nezapomněla) mám další tematické miniknížky. Prozradím vám, že se můžete těšit například na tučňáka nebo sovu a spoustu dalších, dokonce i "nezvířátkových". 
Jaké téma by se líbilo vám?
Mějte krásný den :)

4 komentáře:

 1. Obdivuji nápady, preciznost a těším se, čím dalším překvapíte. Lenka B.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tahle je skvělá. Lituju že nejsem mini ;) Jj, když někdo neví co chce a nebo to ví až moc dobře, nepracuje se lehce. Mám ráda, když mi dají volnou ruku a můžu si dělat co chci... Těším se na další mini booky. Já mám ráda oblečení a praní prádla (bohužel ne v reálném životě :D) Hezký den :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, někdy je to dost náročný vyhovět, zanechat si svůj styl a nezbláznit se z toho :)
   Taky téma, které by se mělo dříve či později objevit ;)

   Vymazat