28. února 2018

Jarní motivace

"Samochvála smrdí!"
Tohle každý z nás určitě někdy slyšel. A přitom je to taková blbost. Pokud to teda nepřeháníte :) Umíte se pochválit?

Prodávat sebe a svoji práci se pořád ještě učím. Za pochodu. Pro mě jako pro introverta je to dost těžký a někdy bych si přála mít spřízněnou duši, která by to tak trochu dělala za mě, nebo mě aspoň sem tam pošťouchla a dala dobrou radu, tip či energii k nakopnutí.... Rozumíte mi? Jsem přesvědčena, že podobné stavy má čas od času úplně každý člověk, co dělá něco kreativního a navíc ještě "sám na sebe".

Začátkem ledna se mi naskytla krásná možnost udělat rozhovor pro Fler a taky do časopisu Kreativ. Přes tři hodiny jsme si s Helenou povídaly a fotily a bylo to moc fajn! Ještě jednou děkuju za takovou možnost.
Už jsou to asi 3 týdny, co je na stáncích. Časopis jsem předtím příliš neznala, jen jsem věděla, že existuje, ale nikdy jsem do něj nenahlídla. Vlastně nečtu vůbec žádné časopisy (ani při čekání u lékaře). Ale začátkem února jsem v trafice koupila 2 časopisy - jeden pro sebe, druhý pro mamku (aby se měla čím chlubit ;) )
Udělala jsem si chvilku jen pro sebe a konečně si časopis prolistovala a něco si přečetla. S hrníčkem karkade, na kterém opět ujíždím.
Kdo by si rád přečetl rozhovor, ale nechce si časopis kupovat, může nakouknout zde a trochu pozměněný formát si přečíst.
Z časopisu jsem byla příjemně překvapená. Najdete tam spoustu informací, receptů a návodů. Protože vychází každé 2 měsíce, už je toto číslo laděno jarně a to mi teda vůbec nevadí. Raduju se z toho, že leden a skoro i únor máme za sebou. Každoročně jsou to moje nejhorší měsíce, kdy se mi nic nechce a všechno je jakési černobílé, včetně nastavení mojí mysli.
 Můžete si trochu "zadoodlit" a taky si sepsat plány na další měsíce.
V tomto čísle naleznete i takový motivační sešitek, do kterého si můžete psát cíle a sny a odpověďmi na jednoduché otázky, které jsou na stránkách nadepsány, se k nim můžete postupně přiblížit.
Vybrali krásné ilustrace a tenhle motýl, který představuje to, že se nemáme bát změn, se jmenuje Papilio ulysses a my jsme jich několik zahlédli v australském pralese. Jsou nádherní!
A takto vypadají stránky. Čím bych se odměnila já asi nemusím říkat, co? :) Výlet to jistí! A taky kafe s mojí nejlepší kamarádkou - Ondrou :) Tím se odměňujeme často.
A já si jdu něco málo sepsat...
Znáte tenhle časopis? Líbí se vám jeho formát?

8 komentářů:

 1. Zito, moc gratuluju! Já nad tvou prací stále áchám a óchám, ty tvoje quiet booky jsou boží a deky... to je moje inspirace ;) Časopis Kreativ znám ze stánků, ale nikdy jsem si ho nekoupila. Teda vlastně koupila jsem si nějaký speciál Kreativ o pletení a jeden o háčkování, abych si ty základy měla podle čeho oživit, když co půl roku začínám zas a znova od začátku :D Krásný den.

  OdpovědětVymazat
 2. PS: A ten rozhovor na Fleru je super!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peťo díky moc, ty jsi prostě moje nejvěrnější fanynka ;)
   Hezký den!

   Vymazat
 3. Časopis neznám, ale pořídím si jej, i když časopisy nekupuji, tento mě zaujal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano a vlastně ročně vychází jen 6 čísel, takže pak se doma tolik časopisů nehromadí, navíc z tohohle se dá spousta věcí vystřihnout a rovnou využít...

   Vymazat
 4. Milá Zito, moc gratuluji a moc vám to přeji.
  Časopis znám, ale pravidelně ho nekupuji. Teď si ho prohlédnu a pročtu s radostí a můžu říkat, tak tuto paní já trochu znám.
  Děláte krásnou práci a je dobře, že ji ukážete více lidem.
  Krásné dny. Lenka B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lenko, děkuji moc za krásná slova! Moc si toho vážím ♥

   Vymazat
 5. Kreativ je taková "přemyklíkovaná" Praktická žena. Praktickou ženu jsem léta odebírala, když přešla na Kreativ, tak jsem ho odhlásila. Petra

  OdpovědětVymazat