30. října 2017

Týdenní porce roztomilosti

V sobotu jsme se ocitli na chovatelské výstavě. Moc jsme netušili, co od toho čekat, ale protože byla venku zima a hnusně, zalezli jsme se schovat na výstaviště.
Nejdřív jsme si prošli všechny klece s králíčkama a bavili se nad jejich odborným hodnocením. Příliš volná hlava, mírně vystouplé kyčle, vynikající postoj atd... 
S dlouhýma ušima, s krátkýma ušima, flekatí, černí, modří, zrzaví, heboučcí jako samet, s červenýma očima... Každý byl jiný, ale jedno měli společné - všechny bych je chtěla domů!

 


Ondra si pak povídal s husou a mě si zase oblíbil tento krásný malovaný kohoutek.

Nejvtipnější záležitostí ovšem byla soutěž v králičím překážkovém běhu. Neskutečná koncentrace roztomilosti! :) Kdo sledoval instastories, viděl i video z průběhu soutěže...
Některým se moc nechtělo.
 Některým to zase skákalo!
A někteří pokazili co mohli :)

Znáte tyhle králičí agility? Viděli jste někdy podobnou soutěž naživo?
Hezký začátek týdne :)

7 komentářů:

 1. Ahoj Zito, to musela byt zabava:)) Zase jsem o neco chytrejsi:)) nebo toto, jsem jeste nevidela, neslysela:)) Krasne dny:) Eva:)

  OdpovědětVymazat
 2. Králičky sme mali, u nás by bolo hodnotenie:príliš inteligentný hlava, príliš strapatá hlava, ...:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás by bylo hodnocení - heboučký čumáček, rozkošný kukuč, roztomilý ocásek...:D

   Vymazat
 3. Králičí Hop (jak se tomu prý říká) bývá vždycky o velikonocích v Olomoucké zoo a je to fakt legrační záležitost. :D Jinak musím říct, že tihle výstavní chlupáči jsou na fotkách až nereálně hebouncí. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem vůbec nevěděla, na Velikonoce většinou cestujeme pryč, ale myslím, že za rok se půjdeme na výstavu podívat zase :) Já jsem se culila celou dobu :)

   Vymazat