8. září 2017

Při pátku

Pátek pracovní, hlídací i oddechový. 
Zase hlídám fousáče. Od toho se odvíjí i moje pracovní efektivita. Už asi vím, jaké je to pracovat doma s malým dítětem... Alf totiž potřebuje pořád nějaký kontakt, takže mi musí aspoň ležet na noze zatímco šiju, nebo má nešťastně položený čumák o židli a koulí na mě očima. Na záchod se mnou chodí taky, co kdybych mu chtěla utýct třeba okýnkem, že? I teď se ke mě tiskne, co možná největší plochou, na gauči...
Lístky do Metropolu na koncert Gilmoura koupeny - hurá. A ještě mi udělali radost, že budou dávat reprízu v pondělí 18., protože jinak bych musela jít 13. bez Ondry, který bude pracovně pryč - dvakrát hurá. Páteční kafíčko, teda vlastně hned 2, taky splněno.

Ušitá deka a dojednány další stránky a knížky... Jsem ráda, že jsou zákaznice tak zodpovědné a píšou už teď, i když jde většinou o vánoční dárky. Vzhledem k tomu, že v prosinci cestujeme, posledního listopadu zavírám krám! S objednávkama to vidím tak do půlky listopadu, pokud to pojede takovým tempem jako poslední týden, tak možná i dřív. Proto máte-li zájem, neváhejte a pište co nejdřív :)

Deka 160 x 120 cm, vyplněná 200 gramovým vatelínem, pro prcka, který už co nevidět bude na světě. Jestli to bude holka nebo kluk, se teprve uvidí a tak zadání bylo nějaké neutrální barvy. Kombinace látek byla zcela na mě, děkuji za důvěru. Vypadá to dobře a deka se líbí, teda podle fotek, ale ve skutečnosti je ještě o kus hezčí :) Fotky dneska nic moc, ale s Alfem za zadkem jsem se na lepší nezmohla.


 
 Hezký baboletní víkend!

3 komentáře:

 1. To je jak u nás :D Protože nejvíc místa na stříhání mám na zemi, tak mi Jessie chodí ležet na látky. A pak ublíženě leží aspoň na hromadě odstřižků ;) Deka se moc povedla, krásné látky jako vždy. Kam se chystáte v zimě?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všude stejný! :) Díky
   K protinožcům, mrkni na předchozí článek...

   Vymazat
  2. Vidíš jak já čtu, už jsem to napravila ;)

   Vymazat