14. srpna 2017

Víno, bouřky a pes

Jako každý rok touto dobou jsme to otočili na jih. Krátká návštěva Strachotína, kde den předtím řádila bouřka a nepřežil to vzrostlý kaštan a část jídla, které nerozdýchalo ledničku bez proudu.
Místo pozorování perseidů nás zima, vítr, další bouřka a déšť zahnaly do chalupy. Ale podvečerní procházku, pivo na žízeň, trochu sportu, nějaké dobroty na gril i několik džbánků vína jsme zvládli. Alfíček z toho byl zcela znaven :)
Po bouřce při západu slunce příroda malovala barvami. A naštěstí se žádné další katastrofy nekonaly...
Jižní Morava má prostě svoje kouzlo a letos bych i ráda na nějaký ten burčákový pochod, tak snad se zadaří. Jaký kousek Jižní Moravy je váš oblíbený?

2 komentáře:

 1. My strávili jedno léto na chatě v obci Zaječí a bylo to tam parádní. Miluju ty malované sklípky a ještě líp, když je v nich zrovna nějaká degustace. :D
  Jinak den po té první šílené bouřce jsme zrovna jeli na Slovensko. Náš vlak měl finální zpoždění 5 a půl hodiny, pro mě tedy nový rekord. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tam je to taky krásný! Kdysi na vysoké jsme v okolí měli týdenní měření v terénu, asi nemusím říkat, že to bylo hodně náročný :D
   Slušnej rekord, já musím zaťukat to moje maximum - 30 minut

   Vymazat