18. srpna 2017

Tohle bys zvládla?

Čas od času mě moje kamarádky "zkouší". "A tohle bys zvládla?" a přiloží k tomu fotku staženou někde z internetu, nebo stručný popis v několika větách. Někdy kývnu, někdy ne. Ne, že bych si nevěřila, že to nezvládnu, přece jen už jsem si za šicím strojem něco odseděla, ale záleží na spoustě faktorů - na technické náročnosti (protože bych si nerada odrovnala stroj na experimentech), na typu látek (záleží co mám na skladě, nebo jak lehké či těžké je materiál sehnat a taky jak moc je mi materiál známý svých chováním hlavně při šití), v neposlední řadě hraje vliv moje časová vytíženost.
Tuto žádost o hnízdo jsem nemohla odmítnout, i když jsem říkala, že hnízda nikdy šít nechci, ale myslela jsem tím hlavně masovou výrobu na prodej. Toto mělo být první, ale jak už jsem nedávno psala prototyp nakonec získala Bětka :) A tak aspoň první klučičí, látky si vybrala maminka sama. Přeju, ať až přijde den D, jde všechno podle plánu.
Varianta se slony uvnitř je moje oblíbenější.
Brzdička na stuze nesmí chybět. Chtěla jsem původně tyrkysové, ale bohužel nikde je už neměli a mě doma zůstala jen jedna, takže nakonec v šedé barvě.

  Zabalené čeká na svůj čas...

2 komentáře: