16. srpna 2017

Knížka pro Klaudinku

Půlka srpna za námi. To je neskutečný, jak ten čas letí. Efektivita práce malinko upadá, ale nevadí. V klidu a trpělivě pokračuju v šití a střídám to s jinými (neméně důležitými) aktivitami - úprava fotek, videí, příprava vizitek, balícího materiálu atd atd, je toho hodně, a ono se to zase zlepší. Takové vlny jsou u mě docela normální. 
Když se k tomu přidají maličkosti ve stylu:
- v žádné galanterii v Olomouci nemají to, co nutně rychle potřebuju...
- zákaznice, která tak spěchala na knížku, nakonec nezaplatila a neozývá se, což zase tolik nevadí, protože stránky můžu nabídnout dál a taky už většina z nich poputuje jinam, ale vždycky přemýšlím nad tím, co se mohlo asi tak stát...
- a navíc jsem na pár dní slaměná vdova a co vám budu povídat, je mi prostě smutno (s nikým se nezasměju tak jako s Ondrou :*)

Tuhle knížku už jsem dělala před několika týdny, ale až teď na ni přišla řada. Kočičí obálka pro Klaudinku a v ní spoustu zvířátek, tvarů, barev a aktivit pro rozvoj jemné motoriky.


Časem se dost ukazuje, jaké stránky jsou ty nejoblíbenější. Během září bych se chtěla zaměřit na nové typy stránek, tak snad mi to elán, čas a zákaznice dovolí. V srpnu už to totiž asi nedám.

Žádné komentáře:

Okomentovat