31. srpna 2017

A je tu

Konec srpna. Vzbuzuje u mě melancholii, ale moc příjemnou. Nevím, čím to je, protože pro nás prázdniny nejsou klasicky dovolenkové ani neřešíme školu a podobně, ale asi je to tím vzduchem, který se přece jen začíná měnit. Loni jsme touto dobou překonávali až neskutečné vzdálenosti západní Ameriky, rok předtím mé srdce plesalo v Lisboa a na jihu Portugalska. Letos se těším, že si tohle období užiju doma. Čím jsem starší, tím víc mě babí léto a podzim baví. Vlastně je to moje nejoblíbenější část roku, i když hodně bojuje s okamžikem, kdy je po zimě ve vzduchu cítit jaro. Těším se na sychravé počasí, na mlhy, barevné stromy, sbírání kaštánků...ale to ještě trochu předbíhám...

Takže pár (méně či více důležitých) poznámek k létu:
Opálila jsem si nohy - na tapíra čabrakového - jak jinak? :)
Vzniklo 14 knížek a dalších 5 je rozpracováno
Ušila jsem 2 hnízda pro nové prcky do naší velké kamarádské rodiny
Objevila jsem nejlepší zmrzliny ever - Božský kopeček v Brně a v Olomouci jedině Zmrzlinárium 
Vypili jsme nespočet káv a sem a tam si osladili život dortíkem (nejlíp s Keirou #dorticekskeirou)
Na nějaký ten výlet jsme se také dostali a hlavně jsme vybrali destinaci na prosinec (o tom už brzy).
Koupali se, užívali si na koncertech, večeřeli sushi, dělali procházky, snědli asi 100 kg zeleniny ze zahrádky (mami, tati děkujeme!), pili domácí limonády, po delší odmlce jsme si opět začali číst... Ale netřeba smutnit, protože ve všem (snad kromě venkovního koupání) hodláme i nadále pokračovat a navíc letos si ještě tepla užijeme ažaž :)

Co vy, taky letně bilancujete?
Hezký poslední srpnový den

3 komentáře:

  1. Pěkně opálené nohy :D Letošní léto bylo krásné, i když uteklo. Počasí super, užila jsem si všechny zvířátkové šaty co mám (kdybys je viděla, pochopíš ;)), poprvé (a ne naposled) jsem se koupala u nás ve Vltavě, po 5 letech jsem měla dovolenou 2 týdny v kuse, děly se neskutečné věci, byla jsem požádána o ruku, poznala jsem zajímavé lidi a lidé co znám se začali měnit (v dobrém). Prostě letošní léto a celkově rok 2017 je super. Těším se co bude dál. Přeji krásný začátek září :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Viděla jsem jen ty plameňákový a moc ti sluší! Tvoje léto zní teda úplně parádně a moc gratuluji k zásnubám :) Tak přeju, ať i podzim 2017 jede na té správné vlně ;)

      Vymazat