30. května 2017

Fousatý štěňata

Kamarád má doma štěňátka. Dvě. Bylo jich víc, ale příroda si to tak nepřála...to je holt život. A tak jako správná psí máma jsem teď u nich pečená vařená :) 

Nejdřív si pro svoji fenku vybrali Alfíka - psa Ondrových rodičů, mého miláčka, fousáče, vydrýska a pošuka do balónku v jednom. Ten ale bohužel nedostal doporučení od pana doktora k rozmnožování a tak chudák umře jako bezdětný panic. 

Border teriér je lovecký pes vyšlechtěný na divočáky, veselé povahy, který miluje svoji rodinu včetně dětí a je to prostě mazel. Alfíček je též zvaný jako kuleváloš gaučový.
Maminka štěňátek je hrozně milá a hodná Keisa. 
Kdo sleduje můj instagram, už ty dva uzlíčky viděl. Kluk - kliďas - světlejší, holka - pěkná rošťanda - celá černá.
Skoro ve 3 týdnech to byly takový medvídci.

 Ve 4 týdnech

A konečně 5 týdnů - to už řádí venku a je hrozná sranda pozorovat, jak poznávají svět, jak se učí chodit, poskakovat, vrčet a prát se.Doporučená denní dávka roztomilosti :)
No řekněte, nejsou k sežrání? :) Doufám, že ještě stihneme nějakou tu návštěvu, než se rozeběhnou do svých nových domovů...

6 komentářů:

 1. No nádhera:)) a to já psí máma nejsem ;) Krásné mazlení;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, jako všechna mimina - hrozně rychle rostou! :)

   Vymazat
 2. Boj s pampeliškou. Jména už mají? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kytičky na zahradě je dost baví :) Nemají, prý si je pojmenujou až v nových domovech a tak se jim říká všelijak, když jsou 2 a ještě holka a kluk, tak se to dá i beze jmen...

   Vymazat
 3. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jsou štěňátka už zadaná? Jsou nádherná! Míša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fenečka už domov má, pejsek zatim ne, ale možná zůstane v rodině. Kdybyste měla velký zájem, napište mi e-mail s kontaktem na zita.pirnosova@gmail.com a já ho předám.

   Vymazat