3. května 2016

Máj je lásky čas

1. máje je lásky čas, to ví každý.
My jsme hlídali Alfíčka, aby doma neseděl (nechrápal na gauči) sám, zatímco pánečci byli v práci. Příjemné počasí nás vyhnalo ven. V botanické zahradě jsme nejdřív okukovali včely samotářky. Jen byly moc rychlé a já žádnou nevyfotila. Pusu jsem dostala pod rozkvelou třešní, která byla ve skutečnosti hloh břekolistý. Ale i tak se to počítá ne? :)

Pak jsme se vydali podél Moravy, blbli jsme s pampeliškama, Ondra zlobil Alfíka a lekal ho klacíkem, kterým šustil v trávě. A nakonec i ta třešeň byla.
A na konci naší procházky jsme objevili prasátka. Alfíček se nejdřív bál, on se taky bojí všeho, ale pak se osmělil a troufl si na čuchnutí z čumáku do čumáku :)Po návratu se vyvalil na gauč a spal jak mimino, fousáč jeden. A my jsme si krásně užili volný víkend. Víkend, kdy nemáte nic naplánováno, nic domluveno, nikam nejedete a nic nemusíte. Takové jsou potřeba. V brzké době nás čekají samé oslavy a setkání a taky nějaké to cestování, na které se moc těším. A teď pracovně opět na pár dní za hranice.

2 komentáře: