2. února 2016

Fotky a cirkus

O víkendu jsme zavítali do Prahy. Jeden z důvodů byla výstava Czech Press Photo, která byla k vidění do konce ledna na Staroměstské radnici. Návštěvníků tam bylo až moc, ale zvládli jsme to. Nejvíc mě samozřejmě potěšily fotky Petra Bambouska, fotografa přírody a velkého cestovatele, kterého už nějaký pátek sleduji. A proč? Protože tapír...


Poté jsme se procházkou přesunuli na Malou Stranu, kde jsme v Americkém centru chtěli navštívit výstavu Jsme ze stejné planety 2, kde by se mělo objevit mimo jiné i nějaké to mé foto z této akce. Ale bohužel o víkendu mají zavřeno. Trochu zklamání. Ale od 10. února do 19. března by měly být fotky k vidění i v Institutu Cervantes Praha a tam už mají otevřeno i v sobotu (10-14hod), pro mimopražské.

Poslední zastávkou byla akce s názvem Svatební cirkus. A chvilkama to tam opravdu vypadalo jak v cirkuse. Potkali jsme se tam náhodně s kamarádkou z vysoké a pokecali. Zasmáli jsme se, inspirovali jsme se, pobavili se nad tipy na krásná svatební místa a já se pomazlila s úžasným mopsem :)

2 komentáře:

  1. No Zituš, myslím, že se budu těšit na nějakou tvou/vaši výstavu..ať už fotek, nebo jiných výtvorů, protože wauu.. je na co se kouknout.. děkuju za inspiraci a za impuls něco vhodit i na ty mé stránky :D budu se těšit v psovi hlavou dolů ;)

    OdpovědětVymazat